ПРИЗНАЧЕННЯ
30.11.-0001

ТОВ "Оверлак" пропонує різноманітні типи колоідного двуокису кремнію AEROSIL® виробництва компанії Evonik Degussa GmbH (Німеччина).

AEROSIL® (АЕРОСІЛ) - колоїдний двуокис кремнію (SiO2), дуже легкий мікронізований порошок з вираженими адсорбційними властивостями. AEROSIL® - торгова назва, зареєстрована німецькою хімічною компанією Degussa (її нова назва - Evonik Industries AG).

Пірогенний двуокис кремнію - цінний наповнювач для каучуків (особливо силіконових)у виробництві гуми, пластмас, штучної шкіри. Крім того його застосовують для виготовлення різноманітних змазок, фарб та лаків,герметиків, клеїв, для стабілізації суспензій. Загущуючі властивості AEROSIL використовують при отриманні мазьових основ. Адсорбційні властивості використовують з метою стабілізації сухих екстрактів (зменшується їх гігроскопічність). В порошках застосовують при виготовленні гігроскопічних сумішей та як диспергатор. AEROSIL можна використовувати в якості носія активної речовини ( в медицині, парфюмерії), як речовини, що запобігає комкуванню сипучих речовин, а також в радіоелектроніці, текстильній та інших отраслях промисловості. AEROSIL є пожежо- та вибухобезпечною речовиною, не токсичний. Відрізняється дуже низькою теплопровідністю та є цінним термоізоляційним матеріалом.

Застосування основних типів AEROSIL наведено у брошурі.

Офіційна веб-сторінка, присвячена продукту AEROSIL та його застосувнням →http://www.aerosil.com

Характерні властивості окремих типів AEROSIL

Стандартні (гідрофільні) типи

AEROSIL 90 - кремнієва кислота з малою поверхнею для підсиленнгя та тіксотропування силіконового каучуку RTV. Особливо придатна для досягнення високих коефіцієнтів заповнення, а також збільшення здатності до екструзії.

AEROSIL 130 - кремнієва кислота для згущення, тіксотропування та підсилення холодно-затверджуючих ущільнюючих мас.

AEROSIL 150 – аналогічне застосування, що і AEROSIL 130, але для досягнення більш високого ступеню підсилення та покращеної прозорості.

AEROSIL 200 - найчастіше застосований тип AEROSIL для згущення, тіксотропування та підсилення. Широко застосовується також для надання текучості порошкоподібним речовинам.

AEROSIL 300 - висока питома поверхня забезпечує підвищену здатність згущення та тіксотропування. Важливою сферою застосування є силіконовий каучук горячої вулканізації.

AEROSIL 380 - AEROSIL з найбільшею поверхнею. Застосування, наприклад, в прозорих поліефірних лаках.

Гідрофобні типи

AEROSIL R 202 - згущення та тіксотропування епоксидних смол, а також спеціальних UP та PU систем.

AEROSIL R 805 - згущення та тіксотропування епоксидних смол. Застосування, в основномі, в клеючих та багатошарових системах.

AEROSIL R 812 - дуже тонкий гідрофобний AEROSIL. Високоефективний засіб для підвищення текучості. Згущення та тіксотропування вінілефірних смол. Підсилююча кремнієва кислота для високоміцних та LSR-систем.

AEROSIL R 972 - гідрофобний AEROSIL з низькою питомою поверхнею. Висока здатність для покращення текучості порошків. Згущення водостійких систем. Застосування в корозійно-захисних фарбах. Покращення гідрофобних властивостей та реології офсетних фарб. Підсилююча кремнієва кислота для холодно-затверджуючого силіконового каучуку.

AEROSIL R 974 – застосувння, як AEROSIL R 972. Завдяки більшій поверхні досягається більш висока дія згущення та тіксотропування, а також прозорість.

Дізнатись більше про продукти компанії EVONIK (Degussa) Ви зможете на офіційному сайті компанії → http://www.evonik.com/

дивитись всі новини
Партнери
Новини компанії
30.11.-0001

З радістю повідомляємо, що, на прохання наших клієнтів, ми відкрили…

30.11.-0001

18 жовтня 2013 року ТОВ "Оверлак" підписало контракт з німецькою…

30.11.-0001

Від червня 2013 року ТОВ "Оверлак" почав співпрацю з одним…